Kontaktní osoby

Naši zaměstnanci se již těší Vás poznat a rádi Vám zodpoví Vaše dotazy.

Vedení společnosti

DGS Švýcarsko
Andreas Müller
Generální ředitel
+41 71 313 88 88 a.mueller@dgs-druckguss.com
DGS Česká republika
Luboš Pfohl
Jednatel společnosti
+420 48 242 97 28 l.pfohl@dgs-druckguss.com
DGS Čína
Tobias Song
Jednatel společnosti
+86 20 8498 2448 ext. 801 t.song@dgs-druckguss.com

Finanzen

DGS Švýcarsko
Albert Baldegger
Vedoucí finančního oddělení
+41 71 313 88 58 a.baldegger@dgs-druckguss.com
DGS Švýcarsko
Markus Abderhalden
Zástupce vedoucího finančního oddělení
+41 71 313 88 25
m.abderhalden@dgs-druckguss.com
DGS Česká republika
Jitka Ministrová
Zástupkyně jednatele / Controlling
+420 482 429 741 j.ministrova@dgs-druckguss.com
DGS Česká republika
Leoš Tichý
Vedoucí finančního oddělení
+420 482 429 722 l.tichy@dgs-druckguss.com
DGS Čína
Irwin Cheng
Vedoucí finančního oddělení
+86 20 8498 2448 ext. 201 i.cheng@dgs-druckguss.com

Kvalita

DGS Švýcarsko
Roland Weissenberger
Vedoucí kvality
+41 71 313 89 76 r.weissenberger@dgs-druckguss.com
DGS Česká republika
Jiří Plichta
Vedoucí kvality
+420 482 429 765 j.plichta@dgs-druckguss.com
DGS Čína

Personalistika

DGS Švýcarsko
Sasa Colic
Vedoucí personálního oddělení
+41 71 313 88 52 s.colic@dgs-druckguss.com
DGS Česká republika
Michal Mocek
Vedoucí personálního oddělení
+420 482 429 742 m.mocek@dgs-druckguss.com
DGS Čína
Lucy Li
Vedoucí personálního oddělení
+86 20 8498 2448 ext. 101 l.li@dgs-druckguss.com

Rozvoj společnosti

DGS Švýcarsko
Olivier Bloch
Vedoucí podnikového rozvoje
+41 71 313 89 71 o.bloch@dgs-druckguss.com

Obchod / Marketing

DGS Švýcarsko
Christian Frantz
Vedoucí oddělení obchodu a marketingu
+41 71 313 89 50 c.frantz@dgs-druckguss.com
DGS Švýcarsko
Axel Schmidt
Vedoucí technického oddělení
+41 71 313 88 90 a.schmidt@dgs-druckguss.com
DGS Švýcarsko
Marcel Thöny
Marketing / Back-office
+41 71 313 88 29 m.thoeny@dgs-druckguss.com
DGS Česká republika
Jaromír Skočej
Obchodní oddělení
+420 482 429 729 j.skocej@dgs-druckguss.com
DGS Čína

Nákup

DGS Švýcarsko
Kurt Näf
Vedoucí nákupu
+41 71 313 88 38 k.naef@dgs-druckguss.com
DGS Česká republika
Aleš Pekař
Vedoucí nákupu
+420 482 429 743 a.pekar@dgs-druckguss.com
DGS Čína

Výroba

DGS Švýcarsko
Marcel von Ow
Vedoucí výroby
+41 71 313 88 95 m.vonow@dgs-druckguss.com
DGS Česká republika
Jan Hentzel
Vedoucí výroby
+420 48 242 97 35 j.hentzel@dgs-druckguss.com
DGS Čína